Ikonky na blog

Jestliže Tvůj blog prošel naším přísným sítem a my ho přidali mezi ostatní, které sledujeme, tak neváhej a dej o tom vědět i ostatním. Připravili jsme kolekci ikonek, které můžeš umístit na svůj blog a dát tak ostatním čtenářům vědět o tom, že tvůj blog můžou sledovat i pomocí Stalku.

 Stačí se posunout dolů na ikonku, která se Ti líbí a zkopírovat HTML kód pod ní. Vlož ho do postranního panelu a hotovo!

Jak na to? (Tento návod slouží pouze pro platformu Blogger.) V rozvržení klikni na "Přidat gadget", dále na vybrat "HTML/JavaScript" a do textového pole "obsah" vyplnit následující kód, který je umístěn pod každou ikonkou. Případně si můžeš vzít samotný obrázek tlačítka a vložit ho jako obrázek a odkazovat na Tvůj feed na Stalku. Feed najdeš na této stránce po kliknutí na název tvého blogu.1) Pro přidání této ikonky zkopírujte a vložte kód pod obrázkem do vašeho blogu nebo webové stránky:

member of stalk2) Pro přidání této ikonky zkopírujte a vložte kód pod obrázkem do vašeho blogu nebo webové stránky:

stalk_follow_me_on_button3) Pro přidání této ikonky zkopírujte a vložte kód pod obrázkem do vašeho blogu nebo webové stránky:

stalk_me_button4) Pro přidání této ikonky zkopírujte a vložte kód pod obrázkem do vašeho blogu nebo webové stránky:

stalk_follow_me_on_button_big_big5) Pro přidání této ikonky zkopírujte a vložte kód pod obrázkem do vašeho blogu nebo webové stránky:

stalk_ilu_button