Jak to všechno začalo a proč jsme se rozhodli vytvořit Stalk. Sjednocujeme nejinspirativnější české a slovenské blogy o módě, beauty a jídle.

Už delší dobu jsme o Stalku přemýšleli - nebyla to myšlenka, která by vznikla za jeden večer, ale stála spoustu měsíců rozhodování, jestli to celé vlastně bude dávat smysl. Tou největší motivací, při rozhodnutí jestli projekt spustíme, bylo přátelství. Protože se s mnoha českými a slovenskými blogery přátelíme a stejně tak se oni stejným způsobem přátelí mezi sebou. Rozhodli jsme se ta přátelství zpečetit a tuto komunitu zajímavých a kreativních lidí spojit. Stejně tak jako si každý z nich založil svůj blog,  aby ostatním nechal nahlédnout do svého vlastního příběhu, my vytvořili stalk, aby tyto příběhy měly svůj rejstřík, stejně jako ho potřebuje každá kniha. Bez něho totiž lehce zapomenete u jaké kapitoly jste včera skončili.

Tou největší výzvou pro nás pravděpodobně bylo to, že jsme nemohli najít místo, kde bychom se cítili příjemně a měli pohromadě všechny naše oblíbené blogy. Místo, kde nebudou žádné funkce navíc a kde bude přesně ten výběr, který stojí za to číst. To jsme nenašli a tak vznikl Stalk. Nejinspirativnější české a slovenské blogy o módě, beauty, jídle, bydlení a životním stylu. Dáváme dohromady příběhy, které píšete vy a my z nich jen vybíráme ty nejlepší a pomáháme tak jejich tvůrcům růst. Stalk se dá pohodlně sledovat na počítači, tabletu a telefonu, takže není důvod proč nezačít stalkovat všude, kde máte připojení k internetu.

A jak to vlastně začalo? Začali jsme s Wornem, internetovým magazínem o módě a všem krásném kolem nás. Stalk je další kousek skládačky, kterým chceme dát dohromady lidi hledající nevšední inspiraci do všedních dnů.

Děkujeme za každou formu podpory z vaší strany, za každý like, komentář  nebo jen pár hezkých slov v emailu. To je to, co z nás dělá přátele.


Honza a Iva

 

Reklama: možnosti inzerce zde.
Kontakt: hello@worn.cz

Vydavatel: ISMY MEDIA s.r.o.
Sidlo: Na Viničce 421/1, Praha 6, 16900

ISSN 1804-9419

- See more at: http://www.worn.cz/kontakt/#sthash.dG7zLzMM.dpuf

Vydavatel: ISMY MEDIA s.r.o.